O nas

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, powołaliśmy do życia nową markę szkoleniową – OnAir, Online English. W dzisiejszych czasach, motywacja i ciągłość nauki języków są narażone na negatywne oddziaływanie korków ulicznych, nieregulowanych godzin pracy, mnożących się obowiązków codziennego życia, a nawet warunków pogodowych – po prostu NIE MAMY CZASU dojeżdżać na stacjonarne kursy językowe.
Teraz NIE TRZEBA JUŻ NAWET WYCHODZIĆ Z DOMU ani opuszczać żadnego innego miejsca, w którym akurat jesteśmy. Zarówno kursy indywidualne jak i grupowe są teraz realizowane w pełni online poprzez połączenie video. Dzięki temu, to słuchacze decydują, kiedy i gdzie uzyskują dostęp do nowoczesnej platformy edukacyjnej OnAir.

Nasza wieloletnia działalność (istniejemy od 2007 roku) w zakresie stacjonarnych szkoleń językowych, na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych, pozwala nam zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. W zakresie stacjonarnych kursów językowych, nasza marka Kid’s World dba o możliwie najwcześniejsze rozpoczęcie nauki (grupy żłobkowe od 2 roku życia) oraz jej kontynuację w najpóźniejszych latach życia (grupy 50+). Osiągane przez nas efekty szkoleniowe są w dużej mierze zasługą sprawdzonych i wykwalifikowanych lektorów. Dzięki ich zaangażowaniu, możemy teraz zagwarantować równie skuteczne SZKOLENIA ONLINE na najwyższym poziomie.

OnAir to nowoczesna platforma edukacyjna oferująca kursy językowe online. Zajęcia prowadzone są na żywo w naszych wirtualnych klasach obsługiwanych za pomocą ClickMeeting. Korzystając z naszej platformy, Słuchacze zdobywają wiedzę u wykwalifikowanych lektorów oraz biorą udział w zajęciach konwersacyjnych z innymi Słuchaczami.

Czy kiedykolwiek odczuwałeś/odczuwałaś poczucie winy z powodu kolejnych opuszczonych lekcji? ROZWIĄZANIE masz w zasięgu ręki!

Korzystając z naszej platformy, Słuchacze zdobywają wiedzę u wykwalifikowanych lektorów oraz biorą udział w zajęciach konwersacyjnych z innymi Słuchaczami. Platforma OnAir jest w stanie zapewnić wszystkie zalety szkół tradycyjnych, dodatkowo oferując szereg innych udogodnień. Słuchacze mogą uczyć się angielskiego lub dowolnie wybranego przez siebie innego języka obcego w najbardziej dogodnym,wybranym przez siebie miejscu i czasie.

Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie, więc dlaczego nie zacząć już teraz?