Kursy

Platforma edukacyjna OnAir oferuje kursy językowe dla wszystkich grup wiekowych. Nasza podstawowa oferta dotyczy nauczania języka angielskiego, inne grupy językowe otwieramy na życzenie. Zajęcia online obejmują kursy indywidualne i grupowe.

Kursy grupowe prowadzone są w grupach nie większych niż trzy/czteroosobowe, zgodnie z ustalonym dla nich harmonogramem – dwa lub trzy razy w tygodniu.

Kursy indywidualne to maksymalna elastyczność i dopasowanie do klienta. Zajęcia można realizować 7 dni w tygodniu, w godzinach od 6.00 do 22.00, po uprzednim ustaleniu terminów bezpośrednio z lektorem.

OFERUJEMY RÓŻNE TYPY KURSÓW:

  • Kursy indywidulane – przeznaczone dla osób ceniących sobie niezależność i liczących na szybki efekt. To od Ciebie zależy, kiedy oraz z jaką częstotliwością będą odbywać się zajęcia. Taki typ kursu gwarantuje, że cała uwaga lektora skupiona jest wyłącznie na Tobie. Pozwala to na osiągnięcie maksymalnych efektów w krótkim czasie. Tempo kursu i materiały są zindywidualizowane. Istnieje możliwość zapisu na kursy z lektorem polskim lub native speakerem. Kursy realizowane są do maks. 2 osób, co oznacza, że koszt jednej lekcji dzielony jest na dwóch Słuchaczy, dając najlepszy stosunek wartości do ceny! Zapisz się już teraz z kimś bliskim, członkiem rodziny, koleżanką lub kolegą
    (Kursy indywidualne Standard lub NS).
  • Kursy grupowe – zajęcia odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu, każda lekcja trwa nie mniej niż 60 minut (120 lub 180 minut tygodniowo) od poniedziałku do niedzieli. W grupach uczestniczy maksymalnie 4 Słuchaczy. Lekcje w tak niewielkich grupach pozwalają na urozmaicenie wykonywanych ćwiczeń jak również zwiększają ich różnorodność. Jednocześnie, lektor może w całości oddać pole Słuchaczom, samemu skupiając się na kontroli i korygowaniu ewentualnych błędów. Takiego rodzaju kursy działają motywująco oraz uczą naturalnej komunikacji w obcym języku. Istnieje możliwość zapisu na kursy od poziomu A1 do C2 z lektorem polskim lub native speakerem
    (Kursy grupowe Standard, Standard+, NS lub NS+).

Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie, więc dlaczego nie zacząć już teraz?